Energia odnawialna kielce, jędrzejów, starachowice, świętokrzyskieEnergia odnawialna Kielce świętokrzyskie, czyli zielona energia to główny zakres naszej działalności.
Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą klientów. Dzięki doświadczeniu udało nam się skupić wybitnych specjalistów zajmujących się fotowoltaiką i pompami ciepła. Utworzyliśmy grupę zakupową, dzięki czemu możemy zaproponować usługę na wysokim poziomie w konkurencyjnej cenie.

Oferujemy fotowoltaikę, opartą o panele fotowoltaiczne renomowanych producentów i powietrzne pompy ciepła do wody użytkowej.

Efektem naszych działań są wymierne korzyści  i zadowoleni klienci …

Działamy od projektu, po montaż i serwis …

Fotowoltaika, panele fotowoltaiczne kielce świętokrzyskieEnergia odnawialna Kielce świętokrzyskie.

Pomoc w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu i konfiguracji co pozwala efektywnie pozyskiwać energię odnawialną. Działamy kompleksowo od pozyskania pełnych informacji n/t potrzeb energetycznych klienta do projektu, pozyskaniu dotacji, montażu na miejscu inwestycji i opiece serwisowej.
Najnowocześniejsze rozwiązania i renomowani producenci (Sharp, Q.Cells, Steca, Fronius, SMA), dają gwarancję niezawodności instalacji. W związku z możliwością pozyskania dofinansowania na energię odnawialną na terenie woj. warmińsko – mazurskiego (fotowoltaika, pompy ciepła, kolektory słoneczne) bezpłatnie przygotowujemy pełną dokumentację. Przygotowujemy bezpłatnie dokumentację do pozyskania finansowania energii odnawialnej.

Zachęcamy do kontaktu, przygotujemy niezobowiązującą ofertę: tel. 606888623, marketing@grupaekosystemy.pl

Formularz kontaktowy

 

energia odnawialna warmińsko mazurskie