Moduł fotowoltaiczny monokrystaliczny Sunmodule Plus SW 290 mono          Zapytaj o cenę …

Specyfikacja: pobierz

Nowa generacja modułów Sunmodule Plus efektywne, wydajne, elastyczne w zastosowaniu i montażu …

Lekki, stabilny, szybki w montażu

Przenoszenie, podnoszenie czy instalacja Sunmodule Plus – wszystko to jest łatwe i bezpieczne. Zastosowanie strukturalnego, hartowanego szkła solarnego o mniejszej grubości pozwoliło na uzyskanie lżejszego o 3,2 kg modułu. W połączeniu z ramą, wyposażoną we wzmocniony, falisty profil moduł jest stabilny w zastosowaniu, jak również szybki i łatwy w montażu.

Maksymalnie elastyczny

Sunmodule Plus oferuje maksymalną elastyczność zastosowania. Ramę można łączyć z systemami stelaży na różne sposoby, co pozwala również na umieszczenie zacisków na krótszym boku modułu. Dodatkową swobodę montażu zapewnia kołnierz umożliwiający instalację i wykonanie uziemienia z tyłu. Wtyczka Amphenol H4 pozwala ponadto na przyłączenie wszystkich powszechnie stosowanych kabli solarnych.

Wydajny i ładny

Jeszcze większa wydajność: narożniki drenażowe zapewniają większy uzysk energii. Jest to możliwe dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu wykorzystania wody odpływowej, poprawiającemu efekt samoczyszczenia. Ponadto nowa matryca ogniw przyczynia się do zwiększenia wydajności. Większe odstępy pomiędzy ogniwami a ramą gwarantują lepsze wykorzystanie światła. Sunmodule Plus zachwyca również swoim doskonałym wyglądem.